تیم طراحی سایت وبولار ارائه دهنده کلیه خدمات طراحی حرفه ای وب سایت و بهینه سازی سایت از طراحی قالب گرافیکی تا خدمات سئو می باشد . کلیه خدمات می توانند به صورت مجزا ارائه گردند یعنی هر سفارش می تواند تنها طراحی گرافیکی، تبدیل به قالب HTML ، تبدیل به وب سایت دینامیک و یا بهینه سازی سایت و ... باشد چرا که ما خود برنامه نویس و طراح گرافیک هستیم و استفاده از قالب آماده تنها انتخاب ما نیست

علاوه بر خدمات طراحی سایت می توانیم قالب های مورد نظر شما را از وب سایت های خارجی خریداری نماییم و سیستم مدیریت محتوای مورد نظرتان (asp,php,jsp) را بر روی آن نصب نماییم

ما با انتخاب مناسب ترین تکنولوژی از هزینه های اضافه خود داری می کنیم و به شما کمک می کنیم تا بهترین نتیحه را از آنچه که استراتژی شماست بگیرید ، با هر هزینه ای می توانید یک وب سایت داشته باشید و وب سایتتان را طی یک برنامه زمانمند ارتقا دهید

چنان چه تا کنون وب سایت نداشته اید اینجا کلیک کنید

امروزه اکثر کسب و کارها به نرم افزار ها ی مخصوص خود نیاز دارند، ممکن است برخی از آنها حتی برای شرکت خاصی نیاز به سفارشی شدن داشته باشند، لذا هر شرکتی بخواهد نرم افزار خود را داشته باشد. نرم افزارهای تحت وب به دلیل مزایای بسیاری که دارند به سرعت در حال رشد می باشند و جای نرم افزارهای دیگر را می گیرند.

نرم افزارهای تحت وب به نرم افزارهایی گفته می شود که شما بتوانید از طریق اینترنت و مرورگر وب خود به آنها دسترسی داشته باشید، بدون آنکه نیاز به دانلود، نصب یا حمل سی دی و … داشته باشد. در این بخش به برخی از مزایای نرم افزارهای تحت وب اشاره می کنیم :

۱- نرم افزارهای تحت وب امن تر و قابل اطمینان تر هستند

در نرم افزارهای سنتی کاربران اطلاعات خود را بر روی سی دی، فلش و … ذخیره می کنند، در بسیاری از موارد دیده شده این وسایل یا دچار مشکل شده اند و یا بخشی از اطلاعات به خاطر بی توجهی حذف شده و یا گم شده اند. اما زمانی که شما از نرم افزار تحت وب استفاده می کنید علاوه بر آنکه می توانید اطلاعات را بر روی حافظه همراه خود ذخیره نمایید، اطلاعات بر روی سرور نرم افزار نیز ذخیره می گردد، و دیگر جای نگرانی برای از دست رفتن اطلاعات نیست.

۲- به روز رسانی راحت

نرم افزارهای تحت وب تنها بر روی یک سرور قرار دارند، لذا در صورتی ایجاد تغییرات در این نرم افزارها تنها همان نرم افزار اصلی که روی سرور می باشد تغییر می یابد لذا نیازی به تغییر نرم افزار بر روی سیستم های بسیاری نیست.

طراحی و برنامه نویسی نرم افزارهای تحت وب

۳- دسترسی

می توان سطح دسترسی های مختلفی را برای این نرم افزارها تعیین کرد، ممکن است بخواهیم از این نرم افزارها تنها در داخل یک شبکه خاص استفاده کنیم و یا در شهری خاص قابلیت دسترسی داشته باشند و یا بتوان از هر جایی به آنها دسترسی داشت به راحتی می توان از این قابلیت استفاده نمود.

۴- فراگیر بودن

این نرم افزارها از آنجا که تحت وب می باشند و برای دسترسی و استفاده از آنها تنها به یک مرورگر نیاز می باشد. به سیستم عامل و ویرایش سیستم عامل شما وابسته نمی باشند و می توان از هر دستگاهی که مرورگری بر روی خود داشته باشد برای دسترسی و استفاده از آنها استفاده نمود. همچنین گزارش گیری از اطلاعات بسیار ساده می شود.

مطالب منتشر شده در سایت - خدمات طراحی حرفه ای وب سایت و بهینه سازی سایت - سئو وب سایت

اهمیت طراحی سایت مناسب، در رونق کسب و کار ها
محتوا در مقابل کلیدواژه – بخش 1
نکاتی برای طراحی سایت رستوران
روش هایی کاربردی برای بهینه سازی طراحی سایت
چگونه از رنگ ها در طراحی وب سایت استفاده کنیم?
8 راه بهینه سازی سایت برای موبایل
7 پیش بینی برای روند طراحی سایت در سال 2017
۴ استراتژی طراحی سایت , برای ایجاد روش call to action
بهترین فونت برای استفاده در طراحی سایت چیست؟
طراحی وب سایت شما آزار دهنده است؟
در کجا لینک بگذاریم؟
تفاوت وبلاگ با وب سایت چیست؟
نگاهی به گوگل
تفاوت قیمت طراحی در شرکت های طراحی سایت
طراحی حرفه ای، عامل حیاتی برای موفقیت آنلاین
اصولا چرا ما به يك وب سايت نياز داريم ؟
:: اهمیت “درباره ما” در طراحی سایت
بررسی رنگ در دنیای طراحی وب
طراحی سایت در سال ۲۰۱۲ - نکته‌ها و پیشنهادها
۹ نکته موثر در طراحی وب سایت
طراحی سایت با ASP.Net
روش مدولار در طراحي سايت‌
قدم اول پیش از طراحی سایت چیست ؟
تدوین برنامه و پلن کاربردی در طراحی سایت
ساخت سایت سومین گام مربوط به طراحی سایت
ضرورت طراحی سایت های ایرانی مطابق با اینترنت اکسپلورر
امنیت در طراحی سایت و نرم افزارهای مبتنی بر وب
پنهان سازی سیستم عامل سرور در طراحی وب سایت
گام های سفارشی سازی طراحی سایت
طراحی حرفه ای وب سایت چیست؟
معماری در طراحی سایت و افزایش سود دهی
رعایت اصول حرفه ای در طراحی سایت