تیم طراحی حرفه ای وب سایت وبولار ارائه دهنده خدمات طراحی سایت و بهینه سازی سایت - سئو و طراحی گرافیکی می باشد که از مجرب ترین طراحان گرافیکی‌ و برنامه نویسان و طراحان سایت تشکیل شده است کلیه برنامه نویسان به صورت فری لنس نیز فعالیت دارند لذا برنامه نویسان لزوما از خود ایران نمی باشند.

کلیه مطالب وبلاگ نوشته شده تیم وبولار می باشد و از همکاری کلیه طراحان سایت و برنامه نویسان استقبال می کنیم. و به صورت ماهانه به نویسنده برترین مقاله یک سکه بهار آزادی برای تقدیر داده خواهد شد. مقالات خود را می توانید به آدرس ایمیل hello@webolar.com با عنوان مقاله ارسال نمایید لطفا مشخصات نویسنده را به صورت کامل قید نمایید، مقالاتی که قبلا چاپ شده باشند و یا در وب سایتی منتشر شده باشند فاقد ارزش می باشند

ضرورت طراحی سایت های ایرانی مطابق با اینترنت اکسپلورر

اگر با وب آشنایی مختصری داشته باشید، حتما بارها واژه مرورگر یا browser را شنیده اید و اگر جزو کاربران حرفه ای باشید به درستی می دانید که در حال حاضر مرورگرهای فراوانی همچون اینترنت اکسپلورو (IE)، موزیلا فایرفاکس، اپرا، نت اسکیپ، سافاری و... در اختیار کاربران قرار دارند؛ اما طبق بررسی های انجام شده گفته می شود، در حال حاضر اکثر کاربران در دنیا از مرورگر اینترنت مایکروسافتinternet explorer و(IE) و همچنین سیستم عامل ویندوز استفاده می کنند.

به نظر می رسد که در ایران به دلیل پشتیبانی از زبان فارسی و همچنین سازگاری بیشتر سایت های فارسی با مرورگر مایکروسافت و عدم علاقه عموم کاربران ایرانی به استفاده از دیگر سیستم عامل ها سهم بیشتر متعلق به مرورگر IE و سیستم عامل ویندوز است.

اما همچنان که در تمامی عرصه ها رقابت وجود دارد، در این عرصه نیز می توان رقابت تنگاتنگی را مشاهده کرد تا آنجا که طبق نظرسنجی های انجام شده گفته می شود که مرورگر «فایرفاکس» به عنوان رقیب اصلی IE پا به میدان گذاشته است و به سرعت می رود تا در میان کاربران اینترنت گسترش پیدا کند.

در زمینه میزان استقبال کاربران ایرانی از میان مرورگرهای موجود باید گفت که در آخرین آمارگیری که از طریق یکی از سایت های فارسی به دست آمده است، بیش از 64 درصد بازدیدکنندگان از مرورگر IE روی سیستم عامل ویندوز برای گردش در اینترنت استفاده می کنند و بعد از آن، کاربران مرورگر اینترنت فایرفاکس روی سیستم عامل ویندوز با 34 درصد هستند؛ همچنین از بین کاربران مرورگر IE بیش از 53 درصد از نسخه 6 این نرم افزار و 16درصد نیز از نسخه 7 آن استفاده می کنند. با توجه به این امر در طراحی صفحات وب بسیار مهم است که طرح پیاده سازی شده و سایت طراحی شده به گونه ای باشد که در مرورگر های مختلف به درستی نمایش داده شود. در صورتی که این موارد رعایت نشود افراد تمام هزینه ای که برای طراحی سایت نموده اند و یا طراحان سایت تمام تلاشی که برای ساخت و طراحی سایت زیبا نموده اند به هدر خواهد رفت و ممکن است برای سایت طراحی شده در افکار بازدیدکنندگان تبلیغات منفی صورت گیرد.

مطالب منتشر شده در سایت - خدمات طراحی حرفه ای وب سایت و بهینه سازی سایت - سئو وب سایت

اهمیت طراحی سایت مناسب، در رونق کسب و کار ها
محتوا در مقابل کلیدواژه – بخش 1
نکاتی برای طراحی سایت رستوران
روش هایی کاربردی برای بهینه سازی طراحی سایت
چگونه از رنگ ها در طراحی وب سایت استفاده کنیم?
8 راه بهینه سازی سایت برای موبایل
7 پیش بینی برای روند طراحی سایت در سال 2017
۴ استراتژی طراحی سایت , برای ایجاد روش call to action
بهترین فونت برای استفاده در طراحی سایت چیست؟
طراحی وب سایت شما آزار دهنده است؟
در کجا لینک بگذاریم؟
تفاوت وبلاگ با وب سایت چیست؟
نگاهی به گوگل
تفاوت قیمت طراحی در شرکت های طراحی سایت
طراحی حرفه ای، عامل حیاتی برای موفقیت آنلاین
اصولا چرا ما به يك وب سايت نياز داريم ؟
:: اهمیت “درباره ما” در طراحی سایت
بررسی رنگ در دنیای طراحی وب
طراحی سایت در سال ۲۰۱۲ - نکته‌ها و پیشنهادها
۹ نکته موثر در طراحی وب سایت
طراحی سایت با ASP.Net
روش مدولار در طراحي سايت‌
قدم اول پیش از طراحی سایت چیست ؟
تدوین برنامه و پلن کاربردی در طراحی سایت
ساخت سایت سومین گام مربوط به طراحی سایت
ضرورت طراحی سایت های ایرانی مطابق با اینترنت اکسپلورر
امنیت در طراحی سایت و نرم افزارهای مبتنی بر وب
پنهان سازی سیستم عامل سرور در طراحی وب سایت
گام های سفارشی سازی طراحی سایت
طراحی حرفه ای وب سایت چیست؟
معماری در طراحی سایت و افزایش سود دهی
رعایت اصول حرفه ای در طراحی سایت